Povinné ručení už máte a co havarijní pojištění

Zatímco povinné ručení uhradí škody vzniklé dalším osobám, které zaviníte provozem svého vozidla. Existuje zda produkt, který naopak uhradí škody, které vzniknou vám, když způsobíte dopravní nehodu nebo když vám vozidlo někdo odcizí.

Jak již bylo uvedeno, pokud jste majiteli automobilu poviné ručení máte asi uzavřené a určitě také víte, že díky internetu si můžete uzavřít levné povinné ručení bez toho aniž byste museli procházet sazebníky či ceníky pojišťoven. Jednoduše vám to spočítá internetová kalkulačka.
Podobně je to i s havarijním pojištěním. Havarijní pojištění vám uhradí škody v případě, že nastanou rizika před krými se pojistíte (živel, krádež, zaviněná autonehoda apod.). A také ceny havarijního pojištění si můžete srovnat přes internet a také vyřídit. Pro úspěšné vyřízení havarijního pojištění bude potřeba vyfocení vozidla na pobočce pojišťovny, případně fotky vámi dodané (dle podmínek jednotlivých pojišťoven). Spočítejte si, kolik by Vás stálo havarijní pojištění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pojištění vozidel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.